Özel gün kutlamaları

Özel gün kutlamaları

Özel gün kutlamaları için Ankara’da farklı bir Aura ile hizmet sunan Butik sinema ve bir vip sinema konseptiyle Romantik Sinema Ankara iki kişilik sinema isteyenler için en iyi mekan.

Özel gün kutlamaları

Ankara’da; Kızılay’da ve Tunalı Hilmi bulunan iki kişilik sinema cafe konsepti gibi olan fakat sinema kafelerin konseptinden çok daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunan romantik sinema Ankara, tüm özel gün kutlamaları için, evlilik yıldönümleri fikirleri için doğum günü sürprizi fikirleri için Sevgililer gününde ne yaparım diye soranlar için sevgilimle baş başa nerede kalabilirim diyenler için yüzlerce film arşivi ve en iyi sinema konsepti ile romantik sinema Ankara çok farklı bir hizmet ile karşınızda.

Özel gün kutlamaları için Ankara’da şubeleri ile hizmet veren sinema odalarımız da size özel süslemeler ile kutlamalarınıza renk katacak, özel hissettirecek ve unutulmaz anlar yaşatacak şekilde bir dizayn ile hizmet veriyor.

Sevgililer Günü sürprizi yapacak eşleri, mumlar, konfetiler, loş ışıklandırma, romantik müzikler, kalpli balonlar, isteğe özel tüm romantik araçlar ve malzemeler kullanılaraki size özel romantik bir ortam hazırlıyoruz. Aynı şekilde evlilik teklifi veya doğum günü sürprizi için elimizden gelen her şeyi yaparak sizlere unutulmaz ve unutulmayacak bir zaman dilimi ile anılarınıza renk katan süslemeler hazırlıyoruz.

Romantik sinema Ankara, sinema kafelerin dışındaki konseptiyle Butik sinema odaları tarzıyla müşterilerimizin ve konuklarımızın daha çok benimseyeceği ve eğlenerek vakit geçireceği bir ortam. Aynı zamanda dışarıdan yiyecek ve içecekler getirebileceğiniz, siz istemeden kimsenin odaya giremeyeceği, içeriden kilitli olan muhteşem bir sinema odası ile hizmet vermekteyiz.

Ankara sinemaları içerisinde, sıradan sinemaların çok daha üst düzeyli, şekli ve tasarımıyla Romantik Sinema Ankara hizmetinizdedir. Sizler de Romantik Sinema Ankara’dan faydalanmak istiyorsanız veya konuğumuz olmak istiyorsanız, bizi arayarak rezervasyon yaptırabilir ve hizmetimizden faydalanabilirsiniz Kızılay sinema, Ankara sinema, Tunalı sinema, büklüm sinema, Sakarya Caddesi sinema, Karanfil sinema denildiğinde akla gelen en iyi sinema, Romantik Sinema Ankara.

Lütfen iletişim ve rezervasyon yapmak için bizi arayınız.