Merak Ettikleriniz

Merak Edilenler ile Romantik Sinema Ankara

Özel Günleriniz için Vip Organizasyon

Hizmetimiz ile İlgili Merak Ettikleriniz

Butik Konseptteki Romantik Sinema Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey

Romantik Sinemaya En Fazla Kaç Kişi İle Gelebiliriz?

Ankara da bulunan vip romantik sinemamızda 2-4-6 kişilik oturma gurupları mevcuttur.

Önemli uyarı : Yaş sınırı 18 dir

Çalışma Saatleri Kaçtır?

Romantik Sinema Evi çalışma saatler sabah 09:00 akşam 20:00 arasındadır.  Özel Gün kutlamalarınız için öncesinde arayın Sürprizin yapılacağı gün ve saati belirleyip rezervasyon yaptırın

önemli uyarı : yaş sınırı 18 dir

Özel kutlama veya günler için herhangi bir faaliyette bulunabilir miyiz?

Sürpriz Özel Gün Kutlama salonlarımızda tüm imkanları sizin isteğiniz doğrultusunda seferber ediyoruz. Doğum günü kutlamaları, sevgilinize evlilik teklifi, yıl dönüm kutlamaları, özel kutlamalar, gibi tüm özel günleriniz için romantik süsleme sürpriz kutlama organizasyonları yapıyoruz.

Fiyatları Öğrenebilir miyiz?

Romantik Kutlama fiyatlarını telefon numaramızı alarak bizden öğrenebilirsiniz.

Fotoğraflarınızdan ve videolarınızdan derlediğiniz slaytınızı sinevizyon da izleme imkanı sunuyoruz.

 

Özel Günleriniz için Unutulmaz Romantik Kutlama Sürprizi 

 

* Pastalı kutlama :  Pasta Sizden: 70 tl.  / Pasta Bizden: 100 tl. ( süsleme paketi değildir sadece pastalı kutlamadır. Mum, balon ve benzeri hiçbir malzeme kullanılmaz ve kullandırılmaz. süslemeyi kendim yapsam yada iki mum koysam olur mu gibi sorular sormayın cevabı hayır olacaktır. )

——————————————————————-

* Romantik Masa Süslemesi :  150 tl  ( kalp ve gül yaprakları, mum ışıkları ve romantik masa süslerinden oluşan Romantik Masa Süslemesi + 2 kişilik pasta+2 içecek+popcorn dan oluşan pasta dahil pakettir ve sadece masa süslemesiyle sınırlıdır – oda süslemesi yoktur )

———————————————————————-

* * Romantik Oda Süslemesi – Standart paket : 200 tl ( ana sayfadan oda süslemesi fotolarına bakınız aynısı ve daha fazlası olacaktır )

Standart Ekstra  :  250 tl. ( standart pakete ilave olarak + küçük volkan, uçan balonlar, kalp içinde mum ışıklarıyla yazılı isim baş harfleri ve fazlasıyla romantik süslerle dolu süslemedir )( isteğe bağlı 2 kişilik pasta, 2 adet içecek ve popcorn  + 40 tl )

——————————————————————————–

*** Full Romantik Paket :  300 tl ( standart paket sadece oda içerisi süslemesi iken full pakette kutlama mekan dışında volkan şöleni eşliğinde başlar, mekan girişinde patlayan konfetilerle devam eder ve oda içerisindeki harika süslemeyle unutulmaz bir sürpriz gerçekleşir.

Full Ekstra :  full pakete ilave olarak Gül döktüm yollarına   gül yolu +50 tl toplam 350 tl   ( isteğe bağlı 2 kişilik pasta, 2 adet içecek ve popcorn  + 40 tl )

———————————————————————-

Unutmayınız ki Özel Günler Yılda 1 kez hatta Evlilik teklifi hayatınızda kısmetse sadece 1 kez yapacağınız bir sürpriz olacaktır. bunun bilincinde olan biz Romantik Sinema Ankara da en romantik showu sizlere sunuyoruz

Romantik Sinema Ankara – Sinevizyon – Organizasyon