Ankarada ev tadında kişiye özel butik vip sinema hizmeti

Ankarada ev tadında kişiye özel butik vip sinema hizmeti

Ankarada ev tadında kişiye özel butik vip sinema hizmeti ile sizlere muhteşem bir film izleme keyfi hizmeti sunuyoruz. İki, dört, altı ve sekiz kişilik odalarda son teknoloji sinema sistemi ile dilerseniz led dilerseniz çözünürlüğü çok yüksek projeksiyon ile lüks ve konforlu bir ortamda filminizi izleyin.

Ankarada ev tadında kişiye özel butik vip sinema hizmeti

Ankara kızılay ve büklüm sokak taki sinema evi tadında olan kişisel sinema salonu hizmetimiz ile binlerce çeşit film arşivimizden seçebilir veya kendi getirdiğiniz filmlerinizden de izleyerek sinema hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca ankarada bulunan butik tarzdaki sinema salonlarımızda kız arkadaşınız ile özel kutlama, doğum günü partisi, evlilik teklifi, arkadaşlık teklifi gibi özel anlarınızı da romantik süslemelerimiz ve organizasyonlarımız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yada Ankarada kız arkadaşla başbaşa kalınacak yerler arıyorsanız salonumuzda da başbaşa kalabilir dilediğiniz gibi güzel vakit geçirme şansını yakalayabilirsiniz. Ankarada sevgili ile gidilecek nezih bir mekan arayışı içinde iseniz sinema evimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. İletişim ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.