Ankara Kızılayda Romantik Sinema

Ankara kızılayda romantik sinema

Ankara kızılayda romantik sinema şubemiz ile, keyfine konforuna rahatına ve huzurlu bir ortamda kendi istediği filmi izlemek isteyen sinema severler için kaliteli hizmet sunuyoruz.

Ankara kızılayda romantik sinema

Kaliteli hizmet anlayışı ile çok elit bir şekilde hizmet veren movie house film evi olan romantik sinema ankara, 2 kişilik sinema odaları ile kişiye özel sinema hizmeti sunuyor. Sinemamızda ki ortam ışıklar ve odalarda ki aura sinema severler için etkileyici ve unutulmaz bir anı olacaktır.

Ayrıca size özel süslemeleri ile de sevdiklerinize yapacağınız evlilik teklifi, yıl dönümü, sevgiliye sürpriz, sevgililer günü sürprizi, arkadaşlık teklif etme gibi her ne olursa olsun çok hassas, titiz ve özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Ankarada kızılay ve tunalıda sinema evi olan romantik sinemamızda sizleri de aramızda görmek isteriz. Ayrıca tamamen size özel olarak butik ve vip sinema hizmeti veren movie center film evimiz olan romantik sinema sadece bir rezervasyon kadar uzağınızda. Birçok çeşit film arşivi ile de sizlere en kaliteli filmleri sunuyoruz. Türkiyenin en kaliteli butik sinema konseptini vip sinema şekline dönüştürerek sinema sektörüne ankarada yeni bir soluk getiren romantik sinemadan kesinlikle mutlu bir şekilde sadece geçici olarak ayrılacağınızı temin ediyor ve sinema evimizin bağımlısı olacağınızı garanti ediyoruz.

2 kişilik sinema odaları sadece size özel odalardır. Bir sinema cafe gibi görünen ama sinema cafelerden çok çok farklı olan dışarıdan yiyecek ve içecekte getirebileceğiniz, odaların içerden kilitli olduğu tamamen size özel sinema odaları sevgilinizle rahat nefes alacağınız bir ortam.

Sizde 0 534 072 90 12 numaralı telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kızılay sinema adresimizi ise harita ile de görmek isterseniz bağlantıya tıklayarak hem adreslerimiz hakkında bilgi alabilir hemde bulmakta zorlanmazsınız.