Ankara kızılay sinema

Ankara kızılay sinema

Ankara kızılay sinema denince akla gelen ilk butik sinema romantik sinemadır. 2 kişilik vip ve üst düzey kişiye özel oda sinema hizmetiyle sizlerleyiz. Çok özel bir konsept olan ve sınırsız hizmeti ile ankara kızılayda ve tunalıda ki 2 kişilik, 4 kişilik, 6 kişilik ve 8 kişilik sinema odaları konsepti ile hizmet eden Romantik Sinemamız sizlere en iyi şekilde hizmet ediyor.

Aynı zamanda ankarada özel günlerinizi de kutlayacağınız, evlilik teklifi yapabileceğiniz, arkadaşlık teklifi yapabileceğiniz, sevgiliniz ile birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz kaliteli ve elit bir ortamda sizlere binlerce çeşit ve tür filmler ile sizlere sinema hizmeti veriyoruz.

Ankara kızılay sinema

Kızılayda bulunan size özel butik sinema hizmeti ile sevgili ile baş başa film izleme keyfini yaşayabileceğiniz, sinema cafe gibi ama kafe konseptinde ekstra olarak sizin de özgürce yiyecek içecek te getirebileceğiniz muhteşem rahatlıkta bir mekan.

Eğer normal sinemaların kalabalığından gürültüsünden dolayı film izlemekten keyif alamıyorsanız, sakin sessiz ve dev ekranda tamamen size ayrılmış bir sinema odasında sevdiğiniz kişi ile baş başa muhteşem bir sinema izleme fırsatını arıyorsanız, Romantik sinema, Ankara kızılayda sinema hizmeti olarak sizleri elit sunumlar ile bekliyor.

Sinema odası sizlerin hizmetine evlenmek tekliflerinizde, sevgilinize düşündüğünüz sürprizlerini de en güzel ve romantik süslemeleri hazırlıyoruz.

Sinemacılıkta butik ve kişisel sinemanın önde gelen firmalarından olan romantik sinema Ankara Kızılay ve Tunalıda Büklüm Sokak ta hizmetinizde detaylı bilgi ve iletişim için lütfen bizi arayınız.